• Doprava zadarmo pri všetkých objednávkach do 31.12.2020
  • Uvítacia ponuka - šampón zdarma pri nákupe nad 80 €
EUR
CZK

Akcie

Vianočná akcia Esthederm

Milí naši zákazníci, teraz u nás k nákupu Vášho obľúbeného séra a krému Institut Esthederm dostanete unikátny darček - hydratačnú esenciu CELLULAR WATERY ESSENCE v hodnote 34 EUR.

Stačí, ak si objednáte krém a sérum a darčekový produkt Vám bude do objednávky vložený automaticky.

CELLULAR WATER WATERY ESSENCE

Detoxikačná formula CELLULAR WATER WATERY ESSENCE zvyšuje žiarivosť pokožky a odolnosť voči stresu. Tento nový krok v starostlivosti o pokožku, inšpirovaný Áziou, kombinuje sviežosť pleťovej vody s účinnosťou výnimočnej starostlivosti opleť. Ultraľahká textúra, obohatená o kyselinu hyalurónovú, vytvára "žiarivý" vzhľad pleti nasýtenej vodou. Bunková voda a jej nové produkty starostlivosti o pokožku podporujú funkcie, ktoré sú nevyhnutné pre zachovanie mladistvej pleti.

Unikátna konzistencia jemnejšia ako sérum pre okamžitú hydratáciu a rýchlu absorbciu. Zabezpečuje optimálnu úroveň hydratácie podporovaním prenosu a zadržiavania vody v pokožke.

Antioxidačná ochrana: Neutralizuje účinky voľných radikálov, ktoré sú zodpovedné za starnutie.

Denná obrana: Eliminuje toxíny, ktoré sa vytvárajú počas celého dňa alebo v noci.

30. October 2020

Pre skvalitnenie našich služieb používame na stránkach cookies. Pokračovaním na tejto stránke vyjadrujete súhlas s používaním všetkých cookies. Viac informácii nájdete v sekcii ochrana súkromia.