EUR
CZK

EMANI Vegan Cosmetics

California, USA

Prémiová 100% vegánska a prírodná dekoratívna kozmetika z USA, ktorá nielen ideálne kryje nedostatky pleti, ale aj zlepšuje pleť a  zvýrazňuje jej prirodzenú krásu. Púdrové produkty sú 100% prírodného zloženia (bez mastenca) a ostatná kozmetika je viac ako 99,5% z prírodných účinných zložiek. 

Patentovaný proces 3-krokovej fermentácie rozkladá živiny na menšie molekuly a zaručuje zachovanie čo najviac prírodných esencií z prírodných účinných zložiek, ktoré naša pleť aj najlepšie prijíma a vstrebáva. Inovatívny bunkový a holistický prístup na oživenie mikrobiómovej bariéry. Či už je to akné alebo strata kolagénu, naša kolekcia fermentovaných probiotických sér dodáva pleti všetko, čo potrebuje na to, aby vrátila mdlej a namáhanej pokožke život.

Zdravé líčenie s EMANI Vegan Cosmetics je prirodzeným pokračovaním každodennej starostlivosti o pleť - po dôkladnom čistení, aplikácii sér a krémov pre posilnenie pleti nasleduje hydratačné podkladové sérum a obľúbený zdravý make-up.  

Produkty EMANI dovoľujú pokožke dýchať a účinné rastlinné extrakty zlepšujú pleť.  "Nedusia" ju, ale naopak, pomáhajú liečiť a udržiavať pokožku ZDRAVÚ a KRÁSNU.

 

"Pretože ak sa staráte o pleť kvalitnou pleťovou kozmetikou, je škoda dať si na ňu na celý deň nevhodný make-up."

 

  • O značke
  • História
  • Kvalita

Spoločnosť Emani založená v roku 1998 v Kalifornskej Huntington Beach, zdokonaľuje umenie kozmetiky. Dnes Emani ponúka skutočné vegánske make-up produkty, ktoré sú bezpečné pre pokožku a neobsahujú zbytočné zložky, ktoré spôsobujú mnohé kožné problémy. Už 25 rokov je táto príroídná a vegánska dekoratívna kozmetika tajomstvom zdravej, žiariacej a krásnej pleti. Štúdie ukazujú, že ženy spotrebujú v priemere 2,26 kg kozmetických produktov ročne a 12 produktov osobnej starostlivosti denne. Od roku 1998 prinášame alternatívu, ktorá bola niekoľkokrát ocenená na domácom i medzinárodnom trhu.

Jej cieľom je, aby ženy vyzerali prirodzene krásne a zároveň sa cítili krásne. EMANI a produkty EMANI sú v podstate spôsobom života, EMANI je spoločnosť, ktorá sa snaží konať dobro vo všetkých aspektoch života a starostlivosť o pleť spojiť s vysokými hodnotami lásky k zvieratám a prírode, šetrnosti k našej planéte a k našej pleti. Prvoplánový, aj keď dôležitý, efekt prekrytia nedokonalostí pleti EMANI dopĺňa jej zlepšovaním, uzdravovaním a podporou jej prirodzenej krásy. EMANI veríme, že jediná skutočná krása je v zdraví a v pocite radosti a hrdosti z toho, že ste sama sebou.

Je technicky aj finančne veľmi náročné vytvoriť účinnú a zároveň šetrnú organickú kozmetiku v špičkovej kvalite a EMANI sa to, myslíme si, podarilo. Výsledkom 20 ročného vývoja je vysoký štandard textúr, čistota účinných zložiek a zároveň výborný účinok na pleti. To všetko v súlade s najvyššími hodnotami – prirodzenou krásou, šetrnosťou k zvieratám a planéte. Sme spoločnosť poháňaná ekologickou výrobou a technológiou + etickými dodávateľmi.

Sklenené obaly Emani sú 100% recyklovateľné a jednotlivé kartóny sú 100% recyklovateľné a biologicky rozložiteľné. Emani je podporným partnerom neziskovej organizácie Dignity not Despair, ktorá prináša nádej a krásu pre utečenky zbieraním a darovaním súprav na líčenie a hygienu na vytvorenie normálnosti.

Bez ohľadu na náročnosť a náklady na vývoj takejto značky sa neoceniteľné výhody prejavia prostredníctvom zlepšenia životného prostredia a nášho zdravia.

EMANI Vegan Cosmetics

 

Príbeh Emani Vegan Cosmetics má hlboký základ v transformačnej ceste svojej zakladateľky Michelle Doan. Michelle. Trpela cystickým akné a citlivou pokožkou počas celého života. Po vyskúšaní rôznych liečebných programov a rôznych typov kozmetiky a make-upu na zakrytie jej problematickej kože sa jej stav iba zhoršil.

Michelle vyrastala hlboko frustrovaná mainstreamovou kozmetikou, ktorá len zhoršovala jej kožné problémy. Na druhej strane zrejme nie náhodou Michelle neustále hľadala svoju vášeň a uplatnenie v oblastiach, kde sú vzhľad a zdravá a krásna pleť a koža prvoradé – prostredie médií, dizajnu a krásy. Strávila viac ako desaťročie návštevami svojho dermatológa, vyskúšala rôzne liečby, ktoré boli niekedy až príliš kruté a viedli k sklamaniu bez výsledku.

Počas deväťdesiatych rokov nebolo to obrovské množstvo informácií, ktoré možno nájsť on-line dnes tak ľahko dostupné. Nemali sme tú výhodu, že sme pozerali videá na „You-Tube“ alebo okamžité informácie a recenzie o produktoch, ktoré sme sa rozhodli používať. Napriek tomu, že sme pokročili v technológii, v kozmetike a výrobkoch osobnej hygieny stále existuje mnoho produktov a toxických látok, ktoré nepatria na našu pokožky a škodia jej. 

Niekto múdry raz povedal: "Nevyhnutnosť je matkou všetkých vynálezov". Tento citát nemohol viac vystihnúť Michellin príbeh, pretože z jej potreby používať make-up vhodný a zdravý pre jej pokožku, vytvorila svoje prvé produkty na kuchynskom pulte svojho bytu.

Keď Michelle začala vytvárať EMANI, prechádzala výraznými životnými zmenami - rozvodom s dvoma mladými chlapcami, ktorí k nej vzhliadali, s malými životnými úsporami a bez záložného plánu. Nielenže mala vášeň a motiváciu pre svoju prácu, ale nemala v podstate inú možnosť ako uspieť. Zlyhanie neprichádzalo do úvahy.

Nestačí, aby značka kozmetiky bola „zelená“ a zdravá pre vašu pokožku. Všetky ženy sa myslím môžeme zhodnúť na tom, že si nekupujeme make-up len aby sme zakryli nedokonalosti pleti. Kupujeme si ho, aby sme sa cítili krásne a očarujúce! EMANI hľadá produkty, ktoré prinášajú kvalitu a vysokú účinnosť a návrhy a vývoj nových produktov robí priamo na základe požiadaviek reálnych zákazníkov a pre nadchádzajúce generácie.

Michelle ako majiteľka firmy, ale hlavne mama, má hlboký záujem o budúcu generáciu a vytvára každý produkt tak, ako keby bol vyrobený pre kožu jej vlastnej dcéry.

 

Z hľadiska účinku sú produkty EMANI skutočnou starostlivosťou o pleť, využívajú aktívny vitamín C, kyselinu hyalurónovú, peptidy, organické oleje a rastlinné extrakty na zvýšenie a udržanie zdravia pokožky bez zbytočných toxínov.

Emani používa iba 100% prírodné zložky vo všetkých produktoch, a dôkladne testuje ich bezpečnosť a čistotu. Drží najvyšší štandard všetkých prísad, keďže zákazníci a ich spokojnosť je pre značku prirodzene na prvom mieste. V Emani sú presvedčení, že zdravé účinné zložky sú jediným kľúčom k zdravej a krásnej pleti.

Produkty EMANI Vegan Cosmetics
tune Filter
Kategórie Reset
Kategórie Reset
Riešim problém Reset
Vyhľadávanie Reset
Kolekcie Reset
Cena Reset
Pohlavie Reset
Iné Reset
Potvrdiť Zatvoriť
Zrušiť filtre
  • Obľúbené
  • Cena
  • Názov