EUR
CZK

PostQuam Professional

Španielsko, Cigales, provincia Valladolid
PostQuam Professional - vychutnajte si dokonalú pokožku s najlepšími produktami.

Ide o španielsku spoločnosť, ktorá sa špecializuje na kozmetické a estetické výrobky. Známa značka, ktorá rozdeľuje svoje produktové portfólio na kozmetické a kadernícke ošetrenia, ktoré prispievajú k starostlivosti o krásnu pleť, telo a vlasy. 

Vďaka PostQuamu využijete svoju prirodzenú krásu na maximum!

PostQuam je línia kozmetiky prestížnej firmy, ktorá vám pomôže mať dlhšie zdravú a krásnu pokožku a má kozmetiku prispôsobenú všetkým typom pleti. Môžete si zvoliť takú kozmetickú radu produktov, ktorá najlepšie vyhovuje potrebám a vlastnostiam vašej pokožky. Vďaka produktom získate intenzívne ošetrenie pre zdravú, krásnu a omladenú pokožku.

V ponuke značky PostQuam nájdete aj najlepšie profesionálne vlasové kúry, pomocou ktorých sa môžete o svoje vlasy starať každý deň. Pomôžu vám vyriešiť rôzne problémy s vlasmi ako sú lupiny alebo vypadávanie vlasov, vďaka šampónom proti lupinám, šampónom na vypadávanie vlasov a séram Postquam Hairdressing.

 • O značke
 • História
 • Kvalita

OD ROKU 1982 V SLUŽBÁCH PROFESIONÁLOV Z OBLASTI KOZMETIKY VYTVÁRAME INOVATÍVNU A PRÍSTUPNÚ KOZMETIKU, KTORÁ ZAHŔŇA VŠETKY  POTREBY PRE VAŠU KRÁSU.

Rodinný podnik založený vo Valladolide v roku 1982 sa sústreďuje na výrobu a distribúciu profesionálnych kozmetických výrobkov a kompletného vybavenia pre kozmetické salóny, salóny krásy a kaderníctva. 

Vysokokvalitná kozmetika založená na výskume, vývoji a prísnej kontrole kvality nových receptúr.

Najširšia ponuka profesionálnych kozmetických produktov na trhu s neprekonateľným pomerom ceny a kvality.

Produktové línie

Luxury GOLD

Produkty s obsahom 1% 24k zlata. Podporujú výživu, jas a vitalitu pokožky. Pôsobia ako facelift vďaka okamžitému vypínaciemu efektu. Obsahuje okrem koloidného zlata aj kyselinu hyalurónovú. 

Prebiotic

Pomáha obnovovať prirodzenú mikroflóru pokožky. Prípravky zložené z prísad, ktoré posilňujú lipidovú bariéru pokožky a pripravujú pleť na nový deň.

Lumiére - CAVIAR

Produkty obsahujúce kaviárový extrakt poskytujú hĺbkovú hydratáciu pleti, sú ako elixír bunkovej výživy. Krémy a sérum poskytujú dokonalý lifting, hĺbková hydratácia a vynikajúca spevňujúca receptúra v boji proti vráskam.

Orquid

Výťažok z orchideí má ochranné a zvlhčovacie vlastnosti, vďaka čomu dokonale hydratuje pleť a zlepšuje regeneráciu buniek. Ďalšími účinnými látkami sú kyselina hyalurónová, olej zo semien Makadamie, bambucké maslo, pšeničný a sójový proteín.

Naturage

Produkty obsahujúce prírodné zložky poskytujú hĺbkovú hydratáciu pleti a prispievajú k pevnosti pokožky. Netestované na zvieratách. Krémy a sérum poskytujú okamžitú hydratáciu pleti s vedecky dokázanými účinkami proti vráskam. Denné krémy s SPF30. Kolekciu dopĺňa aj micelárna odličovacia voda a odličovať na oči a make-up.

ARGAN 

Arganový olej posilňuje a dodáva lesk vlasom. Zároveň ich zanecháva pružné, hebké a hladké. Obsahuje Vitamín A a Vitamín E a ďalšie prírodné antioxidanty. 

Organicals

Čisto organické produkty vhodné aj pre vegánov. Vytvorené v kombinácii troch rastlinných účinných látok. Organické látky poskytujú hustotu a vitalitu vlasom. 

MedSkin

Produkty s obsahom rôznych účinných látok, každá je obsiahnutá v inom prípravku. Ide o aktívne zložky ako Vitamín C, kyselina glykolová, kyselina hyalurónová, plesnivec alpínsky, bacillus ferment a ďalšie.  

DaiSen

Pánska kolekcia starostlivosti o mužskú pokožku. Krém špeciálne navrhnutý pre starostlivosť o zrelú mužskú pokožku

TheRaPy

Šampón v sebe skrýva tú správnu kombináciu posilňujúcich výživných látok pre vaše vlasy. Produkty účinné v boji proti vypadávaniu vlasov a na mastné vlasy

PostQuam Professional

PostQuam Cosmetic bolo založené v roku 1982 pánom Benitom Tejedorom, ktorého cieľom bolo vybudovať firmu patriacu medzi lídrov trhu v oblasti profesionálneho skrášľovania.

V uplynulých rokoch v PostQuam tvrdo pracovali, aby mohli zabezpečiť najvyššiu kvalitu, neustále hľadajúc možnosti ako poskytovať najlepší servis a reagovať na zákaznícky dopyt, ktorí požaduje tie najlepšie a najexkluzívnejšie produkty. 

S týmto nastavením začala firma rásť najskôr v Španielsku, následne v celej Európe a teraz už na všetkých kontinentoch. 

"Kvalita je dôvod našej existencie

Všetky produkty sú formulované starostlivým zložením, ktorých základom sú tie najúčinnejšie a najinovatívnejšie látky.

Striktné vzdelávanie personálu, prísne kontroly, ktorým podlieha každý z produktov umožňujú výrobný proces, pri ktorom je garantovaná najvyššia kvalita každého produktu. Proces tu však ešte nekončí. Kvalita služieb zaujíma podstatné miesto, aby sme získali ten najlepší produkt za najlepších podmienok. 

Vyvíjame sa s trhom

Svet a spoločnosť sa nachádzajú v permanentnom vývoji, aj preto každá firma musí na nové trendy a požiadavky reagovať. Nové módne trendy predstavujú pre PostQuam zdroj inšpirácie, ktoré ju poháňajú v oblasti vývoja a neustáleho hľadania inovatívnejších a konkurencieschopnejších produktov. 

"Projekt Green Beauty"

Cieľom projektu je redukovať vplyvy značky na životné prostrenie. Na projekte spoločnosť neustále pracuje.  

Nasadenie pre udržateľnosť planéty

 • Kozmetika bez mikroplastov v boji proti dôsledkom znečistenia planéty plastom.
 • Výroba vsádza na kozmetické prípravky bez palmového oleja.
 • 100% opätovne zužitkovateľné obaly, kartóny šetrné k prírode, produkty šetrné k životnému prostrediu.

Zdravá kozmetika

 • V produktoch nepoužívame žiadne zmesi, ktoré by mohli škodiť vášmu zdraviu.
 • Angažujeme sa v inováciách s nezvyčajnými koncentráciami prírodných a ekologických účinných látok, ktoré efektívnym spôsobom zlepšujú zdravie vašej pokožky.

Rešpekt k zvieratám

 • Snažíme sa o viac ako len dodržiavať predpisy o zákazoch pokusov na zvieratách.
 • Aktívne sa zasadzujeme o to, byť značkou s rešpektom nielen k ľuďom, ale aj k zvieratám.
Produkty PostQuam Professional
tune Filter
Kategórie Reset
Kategórie Reset
Riešim problém Reset
Vyhľadávanie Reset
Kolekcie Reset
Cena Reset
Pohlavie Reset
Iné Reset
Potvrdiť Zatvoriť
Zrušiť filtre
 • Obľúbené
 • Cena
 • Názov