EUR
CZK

NANO Beauty Pro

Česká republika

Sú to suché pleťové masky z nanovlákna, ktoré obsahujú iba dve ingrediencie 

VITAMÍNY A ÚČINNÉ LÁTKY

NANO Beauty masky majú svoj patentovaný systém dodávania aktívnych látok do nanovlákna pre jeho následne vysoko efektívne uvoľnenie do pleti. Suchá pleťová maska je absolútne unikátny a inovatívny typ produktu, založený na niekoľkoročnom vedeckom vývoji, ktorý prebiehal v Českej republike. Revolučná patentovaná technológia testovaná Vysokým učením technickým v Brne s posudkami o nezávadnosti od Štátneho zdravotného ústavu Českej republiky.

Už sme spomenuli, že masky neobsahujú žiadne bežné prísady a dokonca ani konzervanty, silikóny, parabény, parfémy, farbivá, akryláty. To z nich robí vysoko ekologický produkt vo vzťahu k prírode aj ľudskej pokožke. Ale ich dopad na prírodu je ešte viac zmiernený, pretože sú vyrábané zo 100% biologicky rozložiteľného materiálu. Dokonca aj nosná a krycia vrstva masky sú 100% recyklovateľné a počas svojho vývoja neboli testované na zvieratách.

  • O značke
KĚD SA STRETNE KRÁSA S VEDOU

REVOLUČNÁ PLEŤOVÁ NANO MASKA

Produkt výhradne pre beauty profesionálov.

*Nákup iba na IČO

Vyskúšajte si naše NANO Beauty suché pleťové masky - TESTOVACÍ BALÍK.
NANO Beauty Pro
Kategórie
Produkty NANO Beauty Pro
tune Filter
Kategórie Reset
Použitie Reset
Vyhľadávanie Reset
Kolekcie Reset
Cena Reset
Pohlavie Reset
Potvrdiť Zatvoriť
Zrušiť filtre
  • Obľúbené
  • Cena
  • Názov

Pre skvalitnenie našich služieb používame na stránkach cookies. Pokračovaním na tejto stránke vyjadrujete súhlas s používaním všetkých cookies. Viac informácii nájdete v sekcii ochrana súkromia.