EUR
CZK

O nás

Milujeme značky, ktoré predávame

Produkty, ktoré u nás nájdete používame, používajú ich naši priatelia a známi, naši partneri - profesionálne salóny a ich klienti. Všetci ich máme naozaj radi, pretože sme ich dôkladne vybrali, otestovali a sme nadšení z ich zloženia, efektu a pocitu, ktorý nám dávajú. Všetky naše značky sú profesionálne značky najvyššej kvality pre použitie v salónoch aj pre prémiové osobné pravidelné používanie.

Poznáme dobre naše značky, sme priatelia s tvorcami našich značiek a ich tímami. Zdieľame ich filozofiu a nadšenie, Strávili sme dlhé hodiny a dni rozhovormi o našich značkách, ktoré naši partneri vytvorili, aby sme rozumeli ich filozofii, spôsobu použitia, zloženiu produktov a výsledkom ich používania. Takisto preto, aby sme si boli istí, že sa so značkami, ktoré na beligo.sk ponúkame stotožňujeme a naozaj nemáme žiadne pochybnosti, že je to to najlepšie čo na trhu môžete nájsť v segmentoch, kde sú naše značky aktívne a sme si istí, že našim klientom ponúkame krásne značky, s ktorými budú spokojní.

Naše značky:

Emani Vegan Cosmetics

prináša prémiovú vegánsku dekoratívnu kozmetiku, s pomocou ktorej bude vaša pleť nielen krásna, ale aj zdravá.

Martom Deluxe Hair Code

absolútna špička v starostlivosti o vlasy s unikátnymi vôňami a prísadami v luxusnom prevedení.

PostQuam Professional

vysokokvalitná kozmetika založená na výskume, vývoji a prísnej kontrole kvality nových receptúr.

NANO Beauty Pro

Pre skvalitnenie našich služieb používame na stránkach cookies. Pokračovaním na tejto stránke vyjadrujete súhlas s používaním všetkých cookies. Viac informácii nájdete v sekcii ochrana súkromia.