EUR
CZK

O nás

Milujeme značky, ktoré predávame

Produkty, ktoré u nás nájdete používame, používajú ich naši priatelia a známi, naši partneri - profesionálne salóny a ich klienti. Všetci ich máme naozaj radi, pretože sme ich dôkladne vybrali, otestovali a sme nadšení z ich zloženia, efektu a pocitu, ktorý nám dávajú. Všetky naše značky sú profesionálne značky najvyššej kvality pre použitie v salónoch aj pre prémiové osobné pravidelné používanie.

Poznáme dobre naše značky, sme priatelia s tvorcami našich značiek a ich tímami. Zdieľame ich filozofiu a nadšenie, Strávili sme dlhé hodiny a dni rozhovormi o našich značkách, ktoré naši partneri vytvorili, aby sme rozumeli ich filozofii, spôsobu použitia, zloženiu produktov a výsledkom ich používania. Takisto preto, aby sme si boli istí, že sa so značkami, ktoré na eshope beligo.sk ponúkame stotožňujeme a naozaj nemáme žiadne pochybnosti, že je to to najlepšie čo na trhu môžete nájsť v segmentoch, kde sú naše značky aktívne a sme si istí, že našim klientom ponúkame krásne značky, s ktorými budú spokojní.

Naše značky:

Emani Vegan Cosmetics

prináša prémiovú vegánsku a prírodnú dekoratívnu kozmetiku, s pomocou ktorej bude vaša pleť nielen krásna, ale aj zdravá.

PostQuam Professional

vysokokvalitná kozmetika pre krajšiu pleť aj celé telo, založená na výskume, vývoji a prísnej kontrole kvality nových receptúr.

BeauTerra

prírodná francúzska kozmetika z lekárne. Čisté, prírodné a príjemne voňavé kozmetické produkty, na ruky aj celé telo, ktoré krásne rozvoňajú vašu kúpeľňu a zamiluje si ich celá rodina.

Martom Deluxe Hair Code

absolútna talianska špička v starostlivosti o vlasy s unikátnymi vôňami a prísadami v luxusnom prevedení.

za team BELIGO - ĽUDMILA

 

Poznáte už našu Ľudmilu? Asi najčastejšie skloňované meno v rámci nášho zákazníckeho servisu ;)

Ľudmila je u nás tou osobou, ktorá reaguje na vaše komentáre na sociálnych sieťach, odpovedá na recenzie na Googli alebo Facebooku, a spravidla s vami robí aj telefonické či osobné konzultácie. Ľudmila sa venuje oblasti kozmetiky už od roku 2020. Všetko to začalo, keď absolvovala kurz kozmetičky (neskôr aj Vizážistky). Zistila, že práca kozmetičky nie je len obyčajnou prácou, ale že vďaka svojim nadobudnutým vedomostiam, z oblasti kozmetiky, môže aj skutočne pomáhať, klientom a klientkam, riešiť aj zložitejšie dlhodobé problémy spojené s pleťou. A k tomu treba mať po ruke aj kvalitné produkty. Práve v tomto jej období rozhliadania sa prišla ponuka od nás z eshopu Beligo, aby sa pridala do nášho tímu. A tak sa vám naša Ľudmila prihovára v správach aj na zákazníckej podpore.