EUR
CZK

BeauTerra

Francúzsko, Lyon, Charbonnières-les-Bains
BeauTerra - prírodná francúzska kozmetika z lekárne

BeauTerra je značka senzorickej a prírodnej kozmetiky vyrobená vo Francúzsku*, vyrobená z rastlinných olejov a predávaná primárne v lekárňach. S ohľadom na použité zložky a aktívne zložky, sú vyvíjané náročné produkty vhodné pre všetky typy pleti. Úžasná na pokožku, farebná, voňavá, založená na tradícii. 

* S výnimkou tuhého mydla Aleppo, vyrobeného v Sýrii, pre rešpektovanie tradičného výrobného procesu.

Tradičné francúzske a certifikované BIO produkty. 

 

V našich receptúrach uprednostňujeme rešpektujúce zložky, aby sme sa starali o vašu pokožku a planétu. Produkty špeciálne ponúkame aj vo veľkých formátoch, aby urobili radosť celej rodine!

  • O značke
  • História
  • Kvalita

Mladú francúzsku značku BeauTerra si za 5 rokov jej existencie rýchlo obľúbili doslova milióny zákazníkov, nielen vo Francúzsku, a teraz si ju môžete vyskúšať aj vy. Od svojho založenia sa už stihla stať 3. najpredávanejšou lekárenskou značkou vo Francúzsku a my vieme prečo!

  • Máte dobrý pocit keď používate kozmetické produkty, ktoré sú šetrné k vašej pokožke, ale aj k našej planéte a nie sú testované na zvieratách?
  • Máte radi čisté, prírodné a príjemne voňavé kozmetické produkty, ktoré krásne rozvoňajú vašu kúpeľňu a zamilujú si ich aj vaše deti?

Ak áno, ste na správnom mieste!

Starostlivosť o TELO

Tradičné Marseillské mydlá (tekuté a tuhé) - tekuté mydlo Marseille, zložené z olivového oleja, rešpektuje tradičné výrobné procesy. Vo formáte 1L alebo 300ml, s príjemnými vôňami, je vhodný na hygienu tela a rúk. Tieto tradičné marseillské mydlá nájdete aj v pevnom formáte. S vôňou levandule, jazmínového kvetu alebo aloe vera a obohatené o bambucké maslo zanechajú vašu pokožku čistú a jemne prevoňanú.

Ultra výživné sprchové gély Surgras - fyziologické pH pre optimálnu toleranciu. pH našich sprchových gélov je fyziologické medzi 5,5 a 6. Prispôsobením sa kyslosti vašej pokožky naše sprchové gély rešpektujú rovnováhu vašej kožnej bariéry. Naše sprchové gély obsahujú rôzne rastlinné oleje v závislosti od vône: monoi olej, sladký mandľový olej alebo organický olivový olej. Prinesú vašej pokožke hydratáciu a komfort.

Luxusné sprchové oleje - kombinácia 2 magických olejov. Rozhodli sme sa pre zmes arganového oleja a organického makadamiového oleja s hydratačnými a omladzujúcimi účinkami. Receptúra ​​zložená zo starostlivo vybraných ingrediencií. Ako všetky produkty BeauTerra, aj tieto sprchové oleje sú vyrobené zo starostlivo vybraných ingrediencií, aby rešpektovali vašu pokožku. Aby ste si užili zmyslovú, relaxačnú a zodpovednejšiu sprchu.

Rad ORGANIC s konope a aloe vera - produkty prírodného pôvodu a certifikované BIO. Tento rad pozostáva z viac ako 98 % zložiek prírodného pôvodu a obsahuje 2 rutiny: telovú rutinu zloženú zo sprchového gélu, šampónu a hydratačného mlieka, ako aj rutinu na tvár s micelárnou vodou. Pre úplné a odhodlané rituály starostlivosti o pleť!

Tradičné Aleppské mydlá (tekuté a tuhé) - mydlo Aleppo je ideálne pre pokožku so sklonom k ​​atopii. Ocenia ho ľudia s veľmi suchou alebo citlivou pokožkou tým, že upokojuje pocity podráždenia a začervenania. Jeho čistiace vlastnosti tiež pomáhajú bojovať proti nedokonalostiam pokožky náchylnej na akné. Tieto produkty neobsahujú konzervačné látky ani syntetické povrchovo aktívne látky, aby sa o vašu pokožku lepšie starali.

Špecifická starostlivosť

Organické BIO Dezodoranty (bez plastu) - BeauTerra inovuje a uvádza na trh 2 deodoranty certifikované ako organické od organizácie Cosmécert. Ich vzorec je krátky a obsahuje iba základné zložky, bez kontroverzných prvkov. Vyrobené zo 100% ingrediencií prírodného pôvodu, dokonale rešpektujú životné prostredie a vašu pokožku! Naše 2 dezodoranty sú bez sódy bikarbóny, aby vyhovovali tej najcitlivejšej pokožke a vyhli sa podráždeniu. Formulované s hydroxidom horečnatým účinne neutralizujú pachy bez blokovania potenia.

Organický rad Intímnej hygieny - certifikovaný rad organickej hygieny prírodného pôvodu. Náš nový rad intímnej hygieny testovaný pod gynekologickou kontrolou sa skladá z 2 certifikovaných organických čistiacich gélov. Bol premyslený a navrhnutý tak, aby vám prinášal absolútny komfort na dennej báze. Navyše obsahuje 97% zložiek prírodného pôvodu!

Starostlivosť o VLASY

Tekuté produkty - Prírodné jemné šampóny na čistenie a posilnenie vlasov. Naše produkty obsahujú v priemere 95 % zložiek prírodného pôvodu. Náš posilňujúci šampón obsahuje bambucké maslo a keratínový hydrolyzát. Je vhodný pre takzvané normálne vlasy. Pre suché a poškodené vlasy sme navrhli regeneračný šampón, ktorý kombinuje bambucké maslo s provitamínom B5. Rozčesávajúci a opravujúci kondicionér - pre najviac poškodené vlasy, ktoré majú tendenciu sa zamotávať, ponúkame 98% prírodný kondicionér, obohatený o panthenol a sladký mandľový olej.

Tuhé šampóny a kondicionér - šampóny bez plastového obalu, ktoré spájajú prirodzenosť a zmyselnosť. Kondicionér prírodného pôvodu, ktorý rozčesáva vlasy bez toho, aby ich zaťažoval.

Starostlivosť o DETI a BÁBÄTKÁ

Organická rada produktov pre deti a bábätká - čistiace gély jemne čistia telíčko a vlásky vášho dieťatka, upokojujú a zároveň zabraňujú vysušeniu. Čistiaca voda sa používa na tvár, telo a zadok, aby pokožka zostala jemná a jemne prevoňaná! Ľahko sa používa, nevyžaduje oplachovanie a nezanecháva na pokožke mastný film.

BeauTerra

Laboratórium BeauTerra bolo založené v roku 2016 neďaleko Lyonu, v starom kúpeľnom meste Charbonnières-les-Bains.

Od svojich začiatkov malo jednu ambíciu: zladiť dermatologickú prísnosť, potešenie a účinnosť prírodných účinných látok obsiahnutých v rastlinných olejoch.

Dermatológovia často hovoria, že starostlivosť o pleť začína správnou hygienou. Naše dobrodružstvo sme preto chceli začať s tradičným výrobkom, ktorý Francúzi dobre poznajú: Marseillským mydlom.

Odvtedy sa BeauTerra rozrástla a rozvíjala, pričom očakávania klientov sú stredobodom všetkých záujmov. V ponuke je aktuálne viac ako 8 rôznych radov a približne 60 hygienických produktov: tekuté a tuhé mydlá a produkty na starostlivosť o vlasy, sprchové gély, certifikované produkty organickej starostlivosti, dopĺňateľné ponuky... a to je len začiatok!

Tím odborníkov pracuje každý deň s jediným cieľom: ponúknuť senzorické, inovatívne produkty, ktoré sú v súlade s planétou a  načúvaním potrieb našich spotrebiteľov.

"OD ZAČIATKU SME VERILI VO VÝHODY RASTLINNÝCH OLEJOV"

Rastlinné oleje, ktoré sa používajú dlhú dobu, sú uznávané pre svoje mnohoraké vlastnosti. Napríklad zachovávajú hydrolipidický film epidermis, túto prirodzenú a často zneužívanú obrannú a ochrannú bariéru. Každý olej má svoje špecifiká a svoje výhody a skrýva skutočné tajomstvá krásy. Mastné kyseliny, čistiace účinky alebo dokonca skľudňujúce vlastnosti, ktoré vyživujú a chránia, koncentrujú to, čo môže príroda najlepšie priniesť vašej pokožke.

"VENUJTE ZVLÁŠTNU POZORNOSŤ POUŽITÝM PRÍSADÁM"

Naše skúsenosti v oblasti dermokozmetiky nám umožňujú ponúknuť vám oleje obsahujúce aktívne zložky, ktoré najlepšie vyhovujú špecifickým potrebám. Starostlivo vybrané, v súlade s planétou, zložky používané v našej hygienickej starostlivosti sú vhodné pre normálnu pleť, ale aj pre citlivú pleť. Naše produkty sú formulované v plnom súlade s dermatologickými požiadavkami.

"PRODUKTY FORMULOVANÉ S PRÍSADAMI PRÍRODNÉHO PÔVODU"

V BeauTerra chceme prirodzenosť umiestniť do centra našich produktov. To je dôvod, prečo uprednostňujeme receptúry zložené z čo najväčšieho počtu zložiek prírodného pôvodu. Stále viac a viac smerujeme k certifikovaným organickým receptúram, aby sme sa postarali o vašu pokožku a planétu.

 

"UPREDNOSTŇUJTE VEĽKÉ FORMÁTY A BEZPLASTOVÉ OBALY"

V našom záväzku dávame prednosť aj veľkým formátom. Fľaša s objemom 1 l je 2-krát menej plastu ako výrobok bežnej veľkosti (300 ml). Navyše uhlíková stopa dopravy je oveľa nižšia. V kamióne prepravíme dvakrát viac sprchových gélov vo formáte 1L ako vo formáte 200ml!

Od zloženia až po obal, produkty, ktoré sa starajú o vašu pokožku a planétu!

Produkty BeauTerra
tune Filter
Kategórie Reset
Kategórie Reset
Riešim problém Reset
Vyhľadávanie Reset
Kolekcie Reset
Cena Reset
Pohlavie Reset
Iné Reset
Potvrdiť Zatvoriť
Zrušiť filtre
  • Obľúbené
  • Cena
  • Názov