• Akcia:
 • pri nákupe nad 80 € - prémiový šampón Martom ZDARMA
EUR
CZK

CELLULAR WATER - Bunková voda v spreji 200ml

Institut Esthederm 37,00 € 37,00 € -%
Počet
Vypredané
Dopravu získate ZADARMO!

ŠPECIÁLNA AKCIA - ŠAMPÓN MARTOM AKO DARČEK ZDARMA

 • Informácie
 • Použitie
Bunková voda v hmle

Typ pokožky:  pre všetky typy pleti

Starostlivosť:  okamžité zvýšenie hydratačného pôsobenia produktov starostlivosti o pleť, ktoré sa aplikujú v nasledujúcom kroku. Bunky dostanú energiu na ideálne fungovanie.

Jedinečná 100% biomimetická voda obohatená o kyselinu hyaluronovú, stopové prvky a esenciálne dôležité minerály. Bunková voda - tak silná ako sérum samotné. Dokáže reaktivovať celulárnu mladistvosť buniek pre viditeľne mladú a dlhodobo krásnu pleť.

Benefity produktu:

 • Aktívna formulácia okamžite zvyšuje hydratačné pôsobenie nasledovne aplikovaných produktov.
 • Antioxidačná technológia poskytuje skutočný biologický štít. Zameriava sa na tri hlavné formy voľných radikálov, ktoré sú zdrojom starnutia pokožky. Pleť je vďaka tomu lepšie chránená.
 • Poskytuje bunkám energiu, ktorú potrebujú na to, aby fungovali ideálne.
 • Bunková voda - dôležitý krok k dlhodobej kráse.
 • Nevyhnutná súčasť každodennej rutiny pre trvalo mladú a krásnu pleť.

Výsledky:

Pleť má svoju dávku energie na to, aby správne fungovala. Je vitálna a žiarivá. 

Výskumné laboratóriá Institut Esthederm vytvorili a patentovali nový Cellular Water Mist, jedinečnú 100% biomimetickú vodu, inšpirovanú vodou v koži. Táto 100% aktívna voda v perfektnej afinite s bunkami pokožky, je obohatená o kyselinu hyalurónovú, stopové prvky a esenciálne dôležité minerály.

Tak silná ako sérum samotné. Unikátna voda, ktorá dokáže reaktivovať celulárnu mladistvosť buniek pre viditeľne mladú a dlhodobo krásnu pleť.

 1. Jej aktívna formulácia okamžite zvyšuje hydratačné pôsobenie produktov starostlivosti o pleť, ktoré aplikujete v nasledujúcom kroku.
 2. Vylepšená antioxidačná technológia poskytuje skutočný biologický štít. Zameriava sa na tri hlavné formy voľných radikálov, ktoré sú zdrojom starnutia pokožky. Pleť je vďaka tomu lepšie chránená.
 3. Poskytuje bunkám energiu, ktorú potrebujú na to, aby fungovali ideálne.

Bunková voda: dôležitý krok k dlhodobej kráse

Základné gesto akéhokoľvek rituálu krásy Institut Esthederm. Cellular Water Mist je nevyhnutnou súčasťou každodennej rutiny pre trvalo mladú a krásnu pleť.

Aplikovať priamo na tvár a telo a jemne penetrovať. Používa sa pred ostatnými produktami starostlivosti o pleť (sérum a krém), prípadne po aplikácii make-upu pre jeho lepšiu fixáciu alebo kedykoľvek počas dňa. Produkt neinhalujte.

Pre skvalitnenie našich služieb používame na stránkach cookies. Pokračovaním na tejto stránke vyjadrujete súhlas s používaním všetkých cookies. Viac informácii nájdete v sekcii ochrana súkromia.