EUR
CZK

Blog

Prinášame ďalšiu NOVINKU!

22. August 2023

BeauTerra - prírodná francúzska kozmetika „z lekárne“.

BeauTerra je značka senzorickej a prírodnej kozmetiky vyrobená vo Francúzsku v meste Lyon (s výnimkou tuhého mydla Aleppo, vyrobeného v Sýrii, pre rešpektovanie tradičného výrobného procesu), vyrobená z rastlinných olejov a predávaná primárne v lekárňach. S ohľadom na použité zložky a aktívne zložky, sú vyvíjané náročné produkty vhodné pre všetky typy pleti. 

Vízia a hodnoty značky

BeauTerra prináša tradičné francúzske a certifikované BIO produkty. 

V našich receptúrach uprednostňujeme rešpektujúce zložky, aby sme sa starali o vašu pokožku a planétu. Produkty špeciálne ponúkame aj vo veľkých formátoch, aby urobili radosť celej rodine!

"OD ZAČIATKU SME VERILI VO VÝHODY RASTLINNÝCH OLEJOV"

Rastlinné oleje, ktoré sa používajú dlhú dobu, sú uznávané pre svoje mnohoraké vlastnosti. Napríklad zachovávajú hydrolipidický film epidermis, túto prirodzenú a často zneužívanú obrannú a ochrannú bariéru. Každý olej má svoje špecifiká a svoje výhody a skrýva skutočné tajomstvá krásy. Mastné kyseliny, čistiace účinky alebo dokonca skľudňujúce vlastnosti, ktoré vyživujú a chránia, koncentrujú to, čo môže príroda najlepšie priniesť vašej pokožke.

"VENUJEME ZVLÁŠTNU POZORNOSŤ POUŽITÝM PRÍSADÁM"

Naše skúsenosti v oblasti dermokozmetiky nám umožňujú ponúknuť vám oleje obsahujúce aktívne zložky, ktoré najlepšie vyhovujú špecifickým potrebám. Starostlivo vybrané, v súlade s planétou, zložky používané v našej hygienickej starostlivosti sú vhodné pre normálnu pleť, ale aj pre citlivú pleť. Naše produkty sú formulované v plnom súlade s dermatologickými požiadavkami.

"S PRÍSADAMI PRÍRODNÉHO PÔVODU"

V BeauTerra chceme prirodzenosť umiestniť do centra našich produktov. To je dôvod, prečo uprednostňujeme receptúry zložené z čo najväčšieho počtu zložiek prírodného pôvodu. Stále viac a viac smerujeme k certifikovaným organickým receptúram, aby sme sa postarali o vašu pokožku a planétu.

"UPREDNOSTŇUJTE VEĽKÉ FORMÁTY A BEZPLASTOVÉ OBALY"

V našom záväzku dávame prednosť aj veľkým formátom. Fľaša s objemom 1 l je 2-krát menej plastu ako výrobok bežnej veľkosti (300 ml). Navyše uhlíková stopa dopravy je oveľa nižšia. V kamióne prepravíme dvakrát viac sprchových gélov vo formáte 1L ako vo formáte 200ml!

Od zloženia až po obal, produkty, ktoré sa starajú o vašu pokožku a planétu!

Široký sortiment produktov

V BeauTerre myslíme na každého! Od malého batoľaťa až po dospelého človeka. Ponuka značky zahŕňa starostlivosť o telo; sprchové gély a tekuté mydlá, starostlivosť o vlasy; tekuté a tuhé šampóny a kondicionére, Špecifická starostlivosť; Intímne gély a bez plastové dezodoranty, Starostlivosť o deti a bábätká.

Starostlivosť o TELO

Tradičné Marseillské mydlá (tekuté a tuhé) - tekuté mydlo Marseille, zložené z olivového oleja, rešpektuje tradičné výrobné procesy. Vo formáte 1L alebo 300ml, s príjemnými vôňami, je vhodný na hygienu tela a rúk.

Ultra výživné sprchové gély Surgras - fyziologické pH pre optimálnu toleranciu. pH našich sprchových gélov je fyziologické medzi 5,5 a 6. Prispôsobením sa kyslosti vašej pokožky.

Luxusné sprchové oleje - kombinácia 2 magických olejov. Rozhodli sme sa pre zmes arganového oleja a organického makadamiového oleja s hydratačnými a omladzujúcimi účinkami. Aby ste si užili zmyslovú, relaxačnú a zodpovednejšiu sprchu.

Rad ORGANIC s konope a aloe vera - produkty prírodného pôvodu a certifikované BIO. Tento rad pozostáva z viac ako 98 % zložiek prírodného pôvodu a obsahuje 2 rutiny: telovú rutinu zloženú zo sprchového gélu, šampónu a hydratačného mlieka, ako aj rutinu na tvár s micelárnou vodou a krémom. ... Pre úplné a odhodlané rituály starostlivosti o pleť!

Tradičné Aleppské mydlá (tekuté a tuhé) - mydlo Aleppo je ideálne pre pokožku so sklonom k ​​atopickému ekzému. Ocenia ho ľudia s veľmi suchou alebo citlivou pokožkou. Tieto produkty neobsahujú konzervačné látky ani syntetické povrchovo aktívne látky.

Špecifická starostlivosť

Organické BIO Dezodoranty (bez plastu) - BeauTerra inovuje a uvádza na trh 2 deodoranty certifikované ako organické od organizácie Cosmécert. Ich vzorec je krátky a obsahuje iba základné zložky, bez kontroverzných prvkov. Vyrobené zo 100% ingrediencií prírodného pôvodu, dokonale rešpektujú životné prostredie a vašu pokožku! Naše 2 dezodoranty sú bez sódy bikarbóny, aby vyhovovali tej najcitlivejšej pokožke a vyhli sa podráždeniu. Formulované s hydroxidom horečnatým účinne neutralizujú pachy bez blokovania potenia.

Organický rad Intímnej hygieny - certifikovaný rad organickej hygieny prírodného pôvodu. Náš nový rad intímnej hygieny testovaný pod gynekologickou kontrolou sa skladá z 2 certifikovaných organických čistiacich gélov. Bol premyslený a navrhnutý tak, aby vám prinášal absolútny komfort na dennej báze. Navyše obsahuje 97% zložiek prírodného pôvodu!

Starostlivosť o VLASY

Tekuté produkty - Prírodné jemné šampóny na čistenie a posilnenie vlasov. Produkty obsahujú v priemere 95 % zložiek prírodného pôvodu. 

Rozčesávajúci a opravujúci kondicionér - pre najviac poškodené vlasy, ktoré majú tendenciu sa zamotávať, ponúkame 98% prírodný kondicionér, obohatený o panthenol a sladký mandľový olej.

Tuhé šampóny a kondicionér - šampóny bez plastového obalu, ktoré spájajú prirodzenosť a zmyselnosť. Kondicionér prírodného pôvodu, ktorý rozčesáva vlasy bez toho, aby ich zaťažoval.

Starostlivosť o DETI a BÁBÄTKÁ

Organická rada produktov pre deti a bábätká - čistiace gély jemne čistia telíčko a vlásky vášho dieťatka, upokojujú a zároveň zabraňujú vysušeniu. Čistiaca voda sa používa na tvár, telo a zadok, aby pokožka zostala jemná a jemne prevoňaná! Ľahko sa používa, nevyžaduje oplachovanie a nezanecháva na pokožke mastný film.

Zážitkový nákupný proces

Aká je BeauTerra? Úžasná a jemná k našej pokožke, farebná na pohľad, voňavá po celý čas, založená na tradícii. Mladú francúzsku značku BeauTerra si za 5 rokov jej existencie rýchlo obľúbili doslova milióny zákazníkov, nielen vo Francúzsku, a teraz si ju môžete užívať aj vy. Od svojho založenia sa už stihla stať 3. najpredávanejšou lekárenskou značkou vo Francúzsku.

Prvé dojmy z nových produktov

Produkty sme pre vás otestovali a s naším odporučením môžete počítať!

Príjemne nás prekvapili svojou úžasnou vôňou, ktorá sa po použití rozlieha celým priestorom a na rukách a tele ju je ešte dlho cítiť. Najviac nás uchvátili vône Levanduľa, Citrón a Mäta. Dokonalý pocit po použití bol za nás z kolekcie luxusných sprchových olejov, ktoré sú z argánového a makadamiového oleja s hydratačnými a omladzujúcimi účinkami. Veľmi prakticky sa nám používali aj veľké litrové balenia produktov, ktoré aj v rodinnej kúpeľni skutočne dlho vydržia. Uzáver sa dá otočiť do polohy Otvoriť – Zatvoriť, čo oceníte pri našich najmenších výmyselníkoch. 

Veľmi oceníme aj vaše postrehy a skúsenosti z používania produktov. Neváhajte nám zanechať svoju recenziu na tomto linku: https://g.page/r/CcitTexXu_XLEAI/review. Hodnotenie viete vyjadriť udelením „hviezd“ a textovým komentárom, prípadne aj s pridaním fotografie. Ďakujem, váš názor si vážime a posúva nás dopredu. 

Zvláštne ponuky a akcie pri príležitosti predstavenia

V spolupráci s výrobcom sa vám budete snažiť pravidelne ponúkať výnimočne a výhodné akcie. Hneď jednu tu pre vás máme pri príležitosti uvedenia značky na eshope Beligo. 

Neopakovateľná uvádzacia AKCIA iba do 15.09.2023

Pri kúpe 1l sprchového gélu z kolekcie Ultra výživné sprchové gély Surgras dostanete ďalší 1l produkt ZDARMA. Rovnaká ponuka platí aj na Tradičné Marseillské mydlá; pri kúpe 1l získate ďalší 1l ZDARMA.

Vplyv značky na trhu a očakávaná budúcnosť

Laboratórium BeauTerra bolo založené v roku 2016 neďaleko Lyonu, v starom kúpeľnom meste Charbonnières-les-Bains a od svojich začiatkov malo jednu ambíciu: zladiť dermatologickú prísnosť, potešenie a účinnosť, prírodných účinných látok obsiahnutých v rastlinných olejoch.

Dermatológovia často hovoria, že starostlivosť o pleť začína správnou hygienou. Naše dobrodružstvo sme preto chceli začať s tradičným výrobkom, ktorý Francúzi dobre poznajú: Marseillským mydlom.

Odvtedy sa BeauTerra rozrástla a rozvíjala, pričom očakávania klientov sú stredobodom všetkých záujmov. V ponuke je aktuálne viac ako 8 rôznych radov a približne 60 hygienických produktov... a to je len začiatok!

Tím odborníkov pracuje každý deň s jediným cieľom: ponúknuť senzorické, inovatívne produkty, ktoré sú v súlade s planétou a  načúvaním potrieb našich spotrebiteľov.

 

Skutočne sa tešíme nato, ako budeme spoločne s vami rozvíjať povedomie o produktoch BeauTerra na Slovensku. 

Team BELIGO

22. August 2023