EUR
CZK

MARTOM Deluxe Hair Code

Taliansko, Miláno
MARTOM Deluxe Hair Code®  robí zo starostlivosti o vlasy skutočný luxus. 

Exkluzívna talianska značka vlasovej kozmetiky pre každodennú starostlivosť o vlasy a vlasovú pokožku. 

Naša pokožka nekončí na hranici vlasov; aj naša vlasová pokožka zvykne trpieť tými istými dysfunkciami - dehydratáciou, citlivosťou a podráždenosťou, šupinkami/lupinami - ako naša pleť. Preto je rovnako dôležité sa o ňu pravidelne postarať tak ako o pleť. 

Len zo zdravej vlasovej pokožky môžu totiž vyrastať zdravé vlasy a iba ZDRAVÉ VLASY môžu byť skutočne KRÁSNE

Ako sa staráte pravidelne o svoju pleť kvalitnou pleťovou kozmetikou, pridajte k nej kvalitný šampón, výživný kondicionér a pravidelne aj kvalitnú posilňujúcu kúru. Pretože stále platí stará pravda "VLASY SÚ KORUNOU KRÁSY".

MARTOM Deluxe Hair Code® je unikátnou zmesou inovatívnych patentovaných technológií v kombinácii so vzácnymi tradičnými zložkami z dávnych čias Inkov (Sacha Inchi), to všetko doplnené o podmanivé, neobyčajné Niche vône. Značka je charakterizovaná silnou osobnosťou jej zakladateľa a jeho veľkou vášňou pre design a luxus v starostlivosti o vlasy.

  • O značke
  • História

 

 

Vzácne, starodávne a inovatívne účinné látky sa kombinujú s pokrokovými patentovanými technológiami, aby sa vytvorila antológia návrhov so silnou osobnosťou.

Výrobky využívajú éterické oleje a rastlinné extrakty, ktoré ponúka príroda, v zloženiach schopných zabezpečiť vysoký výkon a ochranu pred vonkajšími vplyvmi.

S Anthology, návrhy na starostlivosť o vlasy sú pozdvihnuté na rituály charakterizované jedinečnou formuláciou identity a vôňami umeleckých parfumérií, ktoré menia každodenný život plný starostí na zmyselný zážitok.

Anthology je malý kaleidoskop multifunkčných výrobkov, ktoré je možné kombinovať a vytvoriť tak, že dosiahneme elixíry na mieru, ktoré uspokoja potreby každého spotrebiteľa. Výrobky určené pre krásnu tvár a ohromujúce vďaka dôrazu na detail.

Všetky výrobky sa na konci výrobného reťazca mikrobiologicky testujú, aby sa zaručila ich mikrobiologická čistota pri rešpektovaní životného prostredia. Dermatologické testy vykonávané na Univerzite v Pavii zabezpečujú bezpečnosť a účinnosť každého produktu.

Anthology ponúka kompletný a kompaktný rad, ktorý je schopný uspokojiť všetky potreby.

 

 

 

Produktové línie:

 

URBAN

Detoxikačná línia na prípravu s čistiacim účinkom na odstránenie nečistôt, obnovenie rovnováhy pokožky hlavy a korienkov a prípravu vlasov na ošetrenie.

ACTION

Línia určená na normalizáciu pokožky hlavy, so stimulačným účinkom na spomalenie vypadávania vlasov a posilnenie korienkov alebo upokojujúcim účinkom na citlivú pokožku hlavy.

HYDRATE

Výživná, hydratačná línia s Aloe Vera a Pentavitin® dodáva vlasom hydratáciu, pružnosť a lesk.

VOLUME

Objemová línia pre získanie objemu proti starnutiu s ryžovými, mliečnymi a pšeničnými proteínmi a zmesou aktívnych vôd, ktoré vlasom dodávajú tvar, textúru a vitalitu.

LINK

Línia na prvotný styling na vyrovnanie štruktúry kutikuly, ktorá poskytuje vláčnosť a chráni vlasy pred vonkajšími vplyvmi.

STYLE

Línia venovaná stylingu na vytvorenie každého typu vzhľadu pomocou prispôsobiteľných produktov vhodných pre všetky typy vlasov.

SENSORIAL

Multifunkčný produkt so silnou orientáciou na zmysly, ideálny na výživu vlasov, tváre a tela vďaka vzácnej zmesi makadamie, sladkých mandlí, kamélie a argánových olejov.

MARTOM Deluxe Hair Code

Svetová kozmetika v talianskom štýle. Je naša, neoddeliteľne spojená s našou históriou, naším životom. Ponúkame ju svetu – ako umenie, ktoré je treba šíriť.“   

FRANCO FRONZUTTI, zakladateľ MARTOM Deluxe Hair Code

História značky je silno spätá s osobnou históriou zakladateľa značky Franca Fronzutiho, skúseného odborníka v oblasti vlasovej starostlivosti a nadšenca sveta umeleckých vôní, fashion & dizajnu, človeka spájajúceho silnú energiu, vášeň a dôraz pre detail s ľudskosťou a nadšením pre vytváranie pridanej hodnoty, budovanie svojej značky a zároveň užitočnosť a službu zákazníkom.

V produktoch MARTOM Deluxe Hair Code sa spája účinnosť unikátnych aktívnych zložiek vybraných starostlivo jedna po druhej bez nutkania kopírovať už vymyslené a bezpečného zloženia v súlade s bunkovou biológiou.

Na začiatku bola úprimná snaha o zmysluplnú kombináciu účinnosti a šetrného zloženia bez možnosti skrátiť si cestu marketingom „BIO“, ani lacnými technickými zložkami pre okamžitý, ale krátkodobý efekt, dostupnými bežne na kozmetickom a kaderníckom trhu.

Výsledkom je ideálne skĺbenie unikátnych účinných látok pochádzajúcich z prírody a exkluzívnych umeleckých vôní pre výborný účinok, zdravé a krásne vlasy a zároveň unikátny zážitok a radosť z každodenného používania.

Produkty MARTOM Deluxe Hair Code sú pozdvihnuté na rituály, charakterizované jedinečnou formuláciou identity s vôňami umeleckých parfumérií, ktoré menia každodenný život plný starostí na zmyselný zážitok. Systém MARTOM ANTHOLOGY je súbor multifunkčných produktov, ktoré je možné voľne kombinovať tak, že dosiahneme elixíry na mieru, ktoré uspokoja potreby každého spotrebiteľa. 

Kategórie
Produkty MARTOM Deluxe Hair Code
tune Filter
Kategórie Reset
Kategórie Reset
Riešim problém Reset
Vyhľadávanie Reset
Kolekcie Reset
Cena Reset
Pohlavie Reset
Iné Reset
Potvrdiť Zatvoriť
Zrušiť filtre
  • Obľúbené
  • Cena
  • Názov